آیراوت

مشاوره رایگان و سفارش

گربه نژاد کرات

کرات

کرات بسیار با هوش است. او دوست دارد نزدیک افراد باشد. او علاقه زیادی به پذیرش محبت از طرف دیگران دارد.

آمار حیاطی گربه نژاد کرات | Korat

طول عمر: ۱۰ تا ۱۵ سال.

وزن گربه نژاد کرات | Korat

وزن: (۲.۷-۴.۵) کیلو گرم.

شخصیت گربه نژاد کرات | Korat

گربه نژاد کرات بهترین همدم است معمولا دوست دارد بصورت جفت باشد. این نژاد گربه پر انرژی است که ترفندها را یاد میگیرد بازی کردن را دوست دارد. سعی کنید تنبیه و تشویق کردن را با محدود کردن خواسته هایش ویا کف زدن دست با صدای بلند نشان دهید.

اگر شما گربه های متعددی دارید، مطمئن شوید که اسباب بازی به تعداد کافی برای گربه ها است. به طور کلی یک گربه آرام است که محیط آرام را دوست دارد.

مشکلات و سلامتی گربه نژاد کرات | Korat

هر دو گربه اصیل و نژاد مخلوط دچار مشکلات ژنتیکی می شوند ولی به طور کلی سالم است، ممکن است دچار بیماری ژنتیکی عصبی عضلانی دژنراتیو و همچنین کم چربی بدن و حساس به بیهوشی شود.

مراقبت از گربه نژاد کرات | Korat

پوشش کوتاه او نیاز به شانه شدن هفتگی برای از بین بردن موهای مرده داردحمام به ندرت لازم است.

مسواک زدن دندان برای جلوگیری از بیماری های پریودنتال لازم است. پیشنهاد میشود روزانه دندان های او را مسواک کنید. کوتاه کردن ناخن دو هفته یک بار پیشنهاد می شود. پاک کردن ترشحات گوشه های چشم با یک پارچه نرم و مرطوب لازم است. برای جلو گیری از انتشار عفونت بهتر است برای هر چشم از پارچه جداگانه استفاده کنید.

گوش ها را هفته ای یک بار بررسی کنید. اگر آنها کثیف بودند، با یک توپ پنبه یا پارچه مرطوب و نرم ویا مرطوب با مخلوطی از سرکه سیب طبیعی و آب گرم پاک کنید.

نژاد کرات را بهتر است فقط در محیط داخلی خانه نگه دارید، برای پیشگیری از بیماری های پخش شده توسط گربه های دیگر و حملات سگ.

آراستن گربه نژاد کرات | Korat

پوشش او به رنگ های نقره ای آبی است و چشم بزرگ سبز دارد، کرات یکی از صادرات زیبای تایلند است.

میزان سازگاری گربه نژاد کرات | Korat با کودکان و حیوانات خانگی دیگر

این نژاد یک دوست خوب برای کودکان است او می تواند آموزش ها را به راحتی یاد بگیرد و علاقه زیادی به بازی های تعاملی دارد. همیشه حیوانات خانگی، حتی گربه دیگر، به آرامی و در یک محیط کنترل شده به او معرفی نماید. اگر او وقت زیادی را با یک گربه یا سگ دیگر بگذراند آنها به دوستان نزدیکی تبدیل می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید بستن